FANATIC   |  F2   |  TABOU   |  GAASTRA   |  MAUI SAILS   |  SIMMER   |  VANDAL   |  GAASTRA KITE   |  UNIFIBER   
Nákupní košík

Nakupni kosikCelkem 0 Ks
Cena
0 Kč
Cena 0 €
SkupinyVýrobci
Foiling
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
Trapézy
Doplňky a příslušenství
Oblečení


Aktuálně

Stará se o vás

Pavel Šeba
SKYPE: Skype Me
Email: surfcentrum@fanatic.cz
Všeobecné informace
Počasí a webkamery
  HOME » SUP Plováky
Fanatic - SUP board Diamond Air 10´4" - 2021
  Novinka
Kód: 05000
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Fanatic

Naše cena: 18 640 Kč s DPH
Běžná cena: 20 500 Kč
Sleva: 1 860 Kč
Naše cena: 693 € s DPH
Běžná cena: 763 €
Sleva: 69 €
ks koupit
 
Odeslat odkaz známému emailem


Délka:10'4'' / 315 cm
Šířka:33" / 83.8 cm
Tloušťka:5.5" / 14 cm
Výtlak:284 l
Ostruha:1x US Box / 1x DiamondAir 19.5 cm; 2 x 7 cm glued
Technologie:DROP STITCH Light
Kategorie:allround inflatable girls

dámský nafukovací SUP board

Diamond Air

DIAMOND AIR
(nafukovací SUP board pro dámy)

Fanatic Diamond Air představuje špičku v třídě nafukovacích SUP boardů.  Špičková technologie, propracované tvary a vysoká kvalita provedení, to jsou klíčové atributy těchto boardů.

Model Diamond Air je navržen speciálně pro ženy a dívky. Tomu odpovídá velmi lehká použitá technologie, tvar boardu a v neposlední řadě i vzhled. Board je velmi lehký, stabilní, velikost odpovídá specifickým ženským požadavkům. Diamond Air je jinak univerzální SUP plovák využitelný pro romantické výjižďky na hladké vodě, stejně jako pro surfování v příboji, či jízdu na řece, nebo pro moderní cvičení jógy na vodě. Vše v dívčím stylu.

DETAILY:

 • dvoucestná pumpa Fanatic Power Pump - 2 směrné pumpování pro obě, poté jednosměrné pro tlak
 • komfortní a ergonomický batoh s extra polstrováním, 2 popruhy, bočním madlem, ooděleným prostorem pro pumpu a příslušenství
 • technologie Drop Stitch Light Pure t od nejlepšího světového výrobce
 • vysoká pevnost a možnost nafouknout na vysoký tlak = vyšší tuhost a rychlost
 • Diamond nášlapy pro perfektní grip
 • kvalitní materiály a pečlivý výrobní proces
 • atraktivní potisk na palubě i dně boardu, dosud nedosažitelná kvalita
 • odnímatelná centrální US box ostruha (není třeba žádných nástrojů)
 • kvalitní nášlapy pro pohodlný grip, tažná oka
 • integrovaná síťka pro uppevnění vybavení (oblečení, lahev s pitím atd)

Více o SUP:

Užijte si výhod úžasné zábavy a skvělého prostředku ke zlepšení kondice a bodybuildingu v podání relativně mladého ale velmi dynamicky se rozvíjejícího sportu -  SUP (Stand Up Paddling - pádlování ve stoje) nyní v praktické nafukovací podobě.

Kromě malého a kladného balení je velkou předností nafukovacích SUP plováků Diamond Air univerzálnost jejich využití. Můžete si tak během dovolené dopřát adrenalin při sjíždění příbojových vln s pádlem v ruce, závodit s kamarády na hladké vodě lokálního rybníku či jezera, zažít velkou zábavu při sjíždění peřejí či šlajsen řeky, nebo si udělat romantickou vyjížďku při západu slunce se svojí polovičkou. Nekonečnou zábavu si s SUP boardem samozřejmě užijí vaše děti.

Pádlování ve stoje vám umožní posílit svaly vnitřního korzetu, které jsou důležité pro správné držení těla a pomůže vám zbavit se různých  neduhů způsobených sedavým typem života. Rozvijí cit pro stabilitu, zlepšuje držení těla a motorické schopnosti.

Díky promyšlené konstrukci a tzv. Dropstitch PVC Technologii ,kdy je nafukovací board uvnitř vyzpevněn statisíci vláken vedoucích od dna k palubě, které po nafouknutí vytvářejí jakousi suchou laminaci, je plovák velmi tuhý a budete tak velmi překvapeni jeho jízdními vlastnostmi. DiamondAir je velmi rychlý a agilní board, který si svými vlastnostmi nijak nezadá s klasickou konstrukcí SUP boardů.

Výhodou je také velká odolnost vůči poškození. Materiál je neskutečně odolný, rozhodně se nemusíte bát, že byste při běžném užívání plovák nějak poničili. Díky přiložené vysoce účinné pumpě je nafouknutí boardu doslova hračkou a otázkou pár minutek. Taktéž vypuštění a sbalení boardu je dílem okamžiku. Praktický obal v podobě batohu usnad'nuje manipulaci a přenášení.

TECHNOLOGIE

DROP STITCH LIGHT

Single Layer Drop Stitch technologie poskytuje kvalitní a lehkou konstrukci, aniž byste museli sáhnout hluboko do kapsy. Těží ze špičkové výrobní kvality nejznámějšího světového výrobce.

I tato nejlevnější technologie přináší špičkové materiály a výrobní precisnost, což jsou standardy, které zákazníci očekávají od značky, jako je Fanatic.

Technologie STR

 1. První PVC vrstva na hraně
 2. Druhá PVC vrstva na hraně
 3. Anatomické Diamond nášlapy
 4. Hlavní vrtva ze silného Tarpaulinu
 5. V-Drop Stitch jádro

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Součástí balení je komfortní přepravní bag s popruhy přes rameno, kvalitní high speed pumpa s manometrem, sada lepení a 2 integrované ostruhy a 1 odnímatelná hlavní ostruha (US box).

VIDEO:» Přidat komentář »© 2011 - 2021 Surfcentrum Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, e-SHOP & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
Reklamní plachty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Partneři