FANATIC   |  F2   |  TABOU   |  GAASTRA   |  MAUI SAILS   |  SIMMER   |  VANDAL   |  GAASTRA KITE   |  UNIFIBER   
Nákupní košík

Nakupni kosikCelkem 0 Ks
Cena
0 Kč
Cena 0 €
SkupinyVýrobci
Foiling
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
Trapézy
Doplňky a příslušenství
Oblečení


Aktuálně

Stará se o vás

Pavel Šeba
SKYPE: Skype Me
Email: surfcentrum@fanatic.cz
Všeobecné informace
Počasí a webkamery
  HOME » SUP Plováky
Fanatic - SUP board Ray Air 12´6" x 32" Blue - 2022
  Novinka
Kód: 04982
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Fanatic

Naše cena: 14 350 Kč s DPH
Běžná cena: 16 500 Kč
Sleva: 2 150 Kč
Naše cena: 585 € s DPH
Běžná cena: 673 €
Sleva: 88 €
ks koupit
 
Odeslat odkaz známému emailem


Délka:12'6" / 381 cm
Šířka:32" / 81.3 cm
Tloušťka:6" / 15 cm
Výtlak:339 l
Ostruha:1x US Box / 1x Ray 19.5 cm
Technologie:DROP STITCH Light
Kategorie:touring inflatable

touring nafukovací SUP board

RAY AIR

RAY AIR

Nafukovací verze oblíbeného paddle boardu RAY v dostupnější Drop Stitch Light technologii. Ideální board pro milovníky dlouhých vyjížděk a sportovního pádlování. Větší délka má pozitivní vliv na trakci boardu, není tak nutné často střídat stranu na které pádlujete. Menší šířka a štíhlejší tvar minimalizuje hydrodynamický odpor, plovák tak snadno rozráží drobné čopy a pádlování je velmi snadné a efektivní. Oproti allround boardům jsou plováky RAY AIR rychlejší, pádlování je efektivnější a méně namáhavé.

Navzdory štíhlejší outline jsou ona plováky RAY AIR velmi stabilní a vyvážené, mohou na nich pádlovat jak zkušení jezdci, tak i začátečníci. Pokud nehodláte se svým paddle boardem sjíždět vlny, jsou plováky řady RAY AIR pro naše vody vhodnější variantou než univerzální boardy Fly Air.  Vyzkoušejte, s jakou lehkostí se dá pádlovat na nafukovacích boardech RAY AIR .

Plováky řady RAY AIR jsou vyrobeny v technologii Single Layer Drop Stitch, která zajišťuje nízkou hmotnost a zároveň tolik nezatíží vaši peněženku.

Detaily:

 • Single Layer Drop Stitch technologie
 • Odnímatelná centrální ostruha (US Box) pro perfektní trakci a rychlost
 • Integrovaná síťka v přední části paluby pro umístění batohu, dry bagu, láhve s pitím, či obuvi
 • Komfortní madlo pro přenášení a manipulaci s boardem
 • Kvalitní nerezová tažná oka na přídi i na zádi
 • Diamond grip nášlap na palubě pro dokonalý grip a vysokou míru komfortu
 • Transportní bag / batoh pro snadný transport, vnitřními kapsami a popruhy přes rameno
 • Fanatic Power Pump HP2 – špičková dvoucestná pumpa s manometrem pro rychlé a snadné nafouknutí

TECHNOLOGIE

DROP STITCH LIGHT

Single Layer Drop Stitch technologie poskytuje kvalitní a lehkou konstrukci, aniž byste museli sáhnout hluboko do kapsy. Těží ze špičkové výrobní kvality nejznámějšího světového výrobce.

I tato nejlevnější technologie přináší špičkové materiály a výrobní precisnost, což jsou standardy, které zákazníci očekávají od značky, jako je Fanatic.

Technologie STR

 1. První PVC vrstva na hraně
 2. Druhá PVC vrstva na hraně
 3. Anatomické Diamond nášlapy
 4. Hlavní vrtva ze silného Tarpaulinu
 5. V-Drop Stitch jádro

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Součástí balení je komfortní přepravní bag s popruhy přes rameno, kvalitní high speed pumpa Power Pump HP2 s manometrem, sada lepení a 2 integrované ostruhy a 1 odnímatelná hlavní ostruha (US box).

Video:

Více o SUP:

Užijte si výhod úžasné zábavy a skvělého prostředku ke zlepšení kondice a bodybuildingu v podání relativně mladého ale velmi dynamicky se rozvíjejícího sportu -  SUP (Stand Up Paddling - pádlování ve stoje) v praktické nafukovací podobě.

Kromě malého a kladného balení je velkou předností nafukovacích SUP plováků univerzálnost jejich využití. Můžete si tak během dovolené dopřát adrenalin při sjíždění příbojových vln s pádlem v ruce, závodit s kamarády na hladké vodě lokálního rybníku či jezera, zažít velkou zábavu při sjíždění peřejí či šlajsen řeky, nebo si udělat romantickou vyjížďku při západu slunce se svojí polovičkou. Nekonečnou zábavu si s SUP boardem samozřejmě užijí vaše děti.

Pádlování ve stoje vám nejen zformuje postavu a zlepší kondici, ale také umožní posílit svaly vnitřního korzetu, které jsou důležité pro správné držení těla a pomůže vám zbavit se různých  neduhů způsobených sedavým typem života. Rozvijí cit pro stabilitu, zlepšuje držení těla a motorické schopnosti.

Díky promyšlené konstrukci a tzv. Dropstitch PVC Technologii, kdy je nafukovací board uvnitř vyzpevněn statisíci vláken vedoucích od dna k palubě, které po nafouknutí vytvářejí jakousi suchou laminaci, je plovák velmi tuhý a budete tak velmi překvapeni jeho jízdními vlastnostmi.

Výhodou je také velká odolnost vůči poškození. Materiál je neskutečně odolný, rozhodně se nemusíte bát, že byste při běžném užívání plovák nějak poničili. Díky přiložené vysoce účinné pumpě je nafouknutí boardu doslova hračkou a otázkou pár minutek. Taktéž vypuštění a sbalení boardu je dílem okamžiku. Praktický obal v podobě batohu usnadňuje manipulaci a přenášení.

 Vaše jméno
E-mail
Komentář


© 2011 - 2022 Surfcentrum Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, e-SHOP & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
Reklamní plachty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Partneři