FANATIC   |  F2   |  TABOU   |  GAASTRA   |  MAUI SAILS   |  SIMMER   |  VANDAL   |  GAASTRA KITE   |  UNIFIBER   
Nákupní košík

Nakupni kosikCelkem 0 Ks
Cena
0 Kč
Cena 0 €
SkupinyVýrobci
Foiling
Windsurfing
- SDM
» RDM
- Příslušenství
Kitesurfing
SUP
Trapézy
Doplňky a příslušenství
Oblečení


Aktuálně

Stará se o vás

Pavel Šeba
SKYPE: Skype Me
Email: surfcentrum@fanatic.cz
Všeobecné informace
Počasí a webkamery
  HOME » Stěžně » RDM
Gaastra - Stěžeň Gaastra RDM 90% 400/19 constant
 
Kód: 04745
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Gaastra

Naše cena: 12 700 Kč s DPH
Běžná cena: 12 700 Kč
Naše cena: 472 € s DPH
Běžná cena: 472 €
ks koupit
 
Odeslat odkaz známému emailem


Obsah Carbonu90 %
Průměr:RDM
Délka:400 cm
Tvrdost (IMCS):19
Ohybová charakteristika:Constant Curve
Váha:1.75 kg
Kategorie:wave / freeride

rdm stěžeň

Top materiály, nízká hmotnost a blesková odezva - to jsou hlavní přednosti špičkových stěžňů Gaastra. Hi-Tech pre-preg technologie zaručuje nekompromisní výkon, instantní akceleraci a perfektní ovladatelnost i v top end podmínkách.

Nové GA stěžně jsou pevnější a nabízejí surferům ještě delší životnost než kdykoli předtím. Nejmarkantnější změny přináší celá RDM modelová řada. Nový klouzavý povrch usnadňuje strojení, stěžně jsou lehčí a mají rychlejší odezvu. Constant Curve ohybová charakteristika plně koresponduje s plachtami Gaastra.

Nová řada RDM stěžňů s 90% pre-preg carbonu poskytuje výkon a jízdní vlastnosti blízké stoprocentním stěžňům. Poměr pevnosti a hmotnosti je na stejné úrovni jako u předcházejících 100% stěžňů. Volbou stěžňě GA 90 % dostanete perfektní kombinaci výkonu a odolnosti.

E.N.I.R. - Gaastra exclusive technology

Všechny nové stěžně od sezóny 2017 používají novou exkluzivní technologii Electro Nanofiber - E.N.I.R. Díky této technologii jsou stěžně o 20 % odolnější vůči mechanickému poškození, či zlomení. Nové stěžně jsou tak nejen lehké, ale zároveň mají delší životnost.

IPS - Invisible Polyamid Surface

Technologie využitá na všech Gaastra stěžních. Jde o neviditelný polyamidový povrch nanesený za pomoci patentované technologie Prepreg Force Tank, který posouvá odolnost a pevnost stěžně na novou úroveň.

Polyamidový povrch zabraňuje oděru stěžně např. cambery a zároveň minimalizuje tření při přehazovaní plachty, takže je rotace mnohem hladší a plynulejší.» Přidat komentář »© 2011 - 2021 Surfcentrum Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, e-SHOP & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
Reklamní plachty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Partneři